Победа и загуба за юношеските формации на “Фрегата”

20180224_153609

Младежката формация на “Фрегата” победи “Добруджа” с 18:17 и 10:0/служебно/ Опака.

Победата над “Добруджа” дойде през второто полувреме, след като на почивката “Фрегата” губеше с 7:9.  Силните изяви на вратарите Александър Попов, Станчо Станев и Панайот Недялков, не позволиха разликата да нарастне, а в последните 10 минути след серия от 5 безответни гола доведе до разлика от 3 гола 2 минути преди края.

Другият противник- Опака, не се яви поради голям брой заболели състезатели в отбора.

В тази възраст “Фрегата” чака решение на СТК към БФХ дали ще се наложи да играя квалификация за финалите в Хасково в края на април.

На 24 февруари в Поморие 12 годишните  “фрегати” загубиха мача си срещу домакините с 13:7. Това бе едва 4 мач на момчетата и огромното за тях напрежение оказа влияние още през първото полувреме – 7:1