“Фрегата” приключи със загуба есенния дял от първенството

310835_498848830162546_2086362050_n

Без победа у дома останаха мъжете на “Фрегата”. След победата като гост над “Локомотив” Горна Оряховица в предния кръг, момчетата на Иван Радев не успяха да приключат с победа есенния дял на първенството.

Загубата от “Пирин” Гоце Делчев дойде след множество грешки в стрелбата и на моменти проявените,  странни за колективните спортове, егоизъм и индивидуализъм, такива каквито в отбора на гостите не видяхме. След доброто начало и 4:1 в полза на “Фрегата”, започнаха множеството грешки. Мачът се завърза до 25-та минута, когато отново многото пропуски, доведоха резултата до 15:20.

През второто полувреме картината не се промени много. Разликата се повиши до 7 гола за гостите в 40 минута. “Фрегата” се върна в мача за 25-27, след като “Пирин” почти не игра в пълен състав, но до обрат не се стигна. Сирената за край прозвуча при 29:33.